Základní rozdělení cen. Nebojte se napsat o více informací 

Rodinné focení
*
1.500 za focení (1-3 hod.)
+ 50 za každou vybranou fotku

Rodinné, těhotenské i newborn focení probíhá v exteriéru, popř. u vás doma. Fotografie vám zašlu k náhledu (k výběru) do Online galerie. Sami si určíte jaké a kolik fotografií budete chtít a platíte podle vybraného počtu.
 Např. 20 ks vybraných fotek = 1.500 Kč + (50*20) = 2.500 Kč.  
Vybrané fotografie po finální úpravě pošlu do nové Online galerie, kde budou fotky ke stažení (v barevné i černobílé variantě).

Svatba
*
cca 19.000 Kč

Každá svatba je naprosto jedinečná. Nejlepší je osobně se setkat a probrat celý průběh vaší svatby, včetně vašeho očekávání ode mne, jakožto fotografa. Chcete nafotit komplet celý svatební den, nebo například jen obřad? Podle vašich požadavků se domluvíme na výsledné ceně. Nebojte se napsat o více informací.
 Veškeré upravené fotografie ze svatebního dne vám předám v dárkové krabičce na USB disku. Počet fotografií není nikterak limitován, předám vše, co se povede nafotit. Z celého svatebního dne to bývá přes 500 fotografií. 
K dispozici bude i Online galerie fotek (na 1 měsíc), kterou můžete rozeslat svatebním hostům ke zhlédnutí a stažení si fotografií.
Za příplatek mohu zpracovat Svatební fotoknihu od společnosti Kvalitní fotky nebo Saal Digital.


Oslava narozenin
a jiné události
*
3.500 Kč / 1- 4 hod.

Focení probíhá v reportážním stylu. Zachytím průběh celé akce a veškeré fotografie se základní retuší vám dodám na USB disku.
K dispozici bude i 14 denní Online galerie, kterou můžete rozeslat hostům ke zhlédnutí a stažení fotografií.


Doprava je zdarma do 30km od mého bydliště. Při fotografování ve vzdálenějších místech si účtuji 5Kč/1km.
Náhledy fotografií k výběru dodám do 14 dnů od focení.
Neupravené fotografie neposkytuji!
Cena služby je splatná v den po focení.
Back to Top