Jak jsem se k focení dostala a proč mě to tak baví
​​​​​​​Jmenuji se Šárka Kejhová a jsem manželka úžasného muže a matka dvou skvělých chlapců. Díky nim si mohu plnit svůj sen a věnovat se fotografování.

Již od dětství jsem měla v ruce foťák. Nikdo nedokázal pochopit, proč pořád každou situaci musím dokumentovat, pak ale vždy byli všichni rádi, že fotky mají a díky nim tak i krásnou vzpomínku na danou událost. Fotografie pro mě vždy byla možností, jak zachytit okamžik, který se již nebude opakovat.

Když fotím, snažím se hlavně zachytit sílu okamžiku a především emoce. Spokojená jsem jen tehdy, když z fotografií čiší radost ze života a vzájemné pouto mezi lidmi. Miluji fotit doteky, objímání a vzájemnou blízkost.

Ráda nafotím celý váš životní příběh – zamilované rande i žádost o ruku, svatební den, těhotenství i právě narozené miminko, batolátka i oslavu prvních narozenin vašich dětí. Pokračovat můžeme i další roky s rodinnými fotkami.

Naše fotografické setkání můžeme uskutečnit buď přímo u vás doma, tedy fotografie v lifestylovém stylu, přesně tak, jak je vám to přirozené, nebo kdekoliv v exteriéru při denním světle. Určitě společně najdeme to pravé místo, které bude vyhovovat všem.
Těším se na vás
- ŠK -

Back to Top